Hakkımızda

Hakkımızda

"Emniyetli yapılar güvenle inşaa edilir" ilkesi ile yola çıkan Murat Hatipoğlu İnşaat, 2008 yılından bugüne kadar, konut, okul inşaatları ve üniversite binası inşaatlarında proje müdürlüğü, şantiye şefliği ve taşeronluk hizmeti alanlarında görev yapan Murat Hatipoğlu tarafından kurulmuştur.

Konut/ticari, inşaat/gayrimenkul geliştirme alanında engin tecrübeye ve teknik birikime sahip olan Murat Hatipoğlu İnşaat, Entegre bir hizmet anlayışı içerisinde, insan yaşamına duyarlı, kaliteli ve yenilikçi konseptlerde geliştirdiği projelerle, iş ortakları ve güçlü tedarik ağı içerisinde çalışarak anahtar teslimi hizmet vermektedir.

 Murat Hatipoğlu İnşaat, betonarme, ağır ve hafif çelik yapı sistemleri dâhilinde tüm yapıları organize edebilecek ve üretebilecek tüm bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir. Bir yapının A'dan Z'ye tüm ihtiyacı olan plan proje, inşaat yapım hizmetleri ile birlikte peyzaj çalışmaları, ahşap kent mobilyaları, çocuk oyun grupları dahil olmak üzere yapacağı işlerini anahtar teslimi olarak taahhüt eder.

Mühendislik ve Müteahhitlik faaliyeti veren firmamız projelendirme, inşaat yönetim, yapım, kalite kontrol ve işin zamanında teslim edilmesi süreçlerinde güven veren son derece başarılı hizmet sunmaktadır.

 

 

Tel: 0543 781 54 60
Mail: bilgi@murathatipogluinsaat.com
Adres: Şirinkuyu Mahallesi Şirin Küme Sokak No: 35 D Siverek/ŞANLIURFA